Medailisté David Noll a Daniela Mourková se vrací z úspěšného Poháru Čech!

05.12.2010 21:02

Oznamujeme všem fanouškům Lokomotivy Nymburk, že jsme byli úspěšní na Poháru Čech 10ti i 11ti letých plavců!

Velkou radost nám udělal David Noll a Daniela Mourková!

**************************************************

V Berouně mezi jedenáctiletými žáky nenašel David Noll přemožitele a zvítězil na trati 50K a 100K!! Pro druhé místo si dohmátl na trati 50M a dva bronzy "vylovil" z disciplín 100M a 200K.

Celkem tedy David vystoupal 5x na stupně vítězů!!!

Děkujeme za medailové výkony a reprezentaci našeho oddílu!

M.H.

***************************************************

Bohatou mikulášskou nadílku si v podobě 3 bronzových medailí přivezla ze Zimního poháru 10letých v Domažlicích Daniela Mourková. Povedlo se jí je vybojovat na tratích 200m volný způsob, 50m motýl a 400m volný způsob. Při všech šesti startech zaplavala nové osobní rekordy a kromě medailových umístěních skončila ještě dvakrát 4. a jednou na 6. místě.

Také Štěpán Felgr si vedl dobře a skončil čtyřikrát v první desítce - obsadil 5., 6. a dvakrát 10. místo. I on si vyplaval pět nových osobních rekordů.

Oběma patří velká pochvala a poděkování za skvělou reprezentaci oddílu!!!