Podzimní cena Kolína 9.10. 2021 - Plavecký křest našich nejmladších plavců dopadl skvěle - vítězství Aničky a další medailová umístění Rozárky a Denise!

09.10.2021 23:08

Naši nejmladší plavci roč. 2012 se vypravili na Podzimní cenu Kolína ve složení Adéla Beranová, Adam Doktor, Rozálie Jeníková, Kryštof Křenek, Anna Sajdlová, Denis Sukup a Josefína Šofrová.

V konkurenci 9 oddílů se neztratili a dokonce dokázali vyplavat 4 medailová umístění.

Nejlépe se dokázala prosadit Anička Sajdlová, která na trati 50 P nenašla přemožitelku a s přehledem zvítězila, druhá dohmátla na stejné trati její oddílová kolegyně Rozárka Jeníková. Denis Sukup obsadil dvě třetí místa na tratích 50P a 100Z. Všem třem závodníkům patří velká gratulace! Vyrovnané výkony předvedla Adélka Beranová. Na znakových disciplínách celkem pěkné výkony předvedl Kryštof Křenek a Adam Doktor. Josefínka Šofrová přišla do našeho závodního družstva teprve v září a statečně si vedla na všech odplavaných tratích.

Rozárka, Denis, Anička i Adélka dokázali zaplavat i polohovou štafetu, kde skončili těsně pod stupni vítězů.

Pochvalu za snahu a předvedené výkony zasluhuje všech sedm plavců. Náš oddíl je ocenil diplomem a plyšovou hračkou.

Sice se občas nějaká chybička vloudíla, ale to prostě k prvním závodům paří.

První závody mladších plavců dopadly skvěle a my doufáme, že se jim bude dařit i nadále.