Nabídka suché přípravy - pojďte se s námi dostat zpátky do kondice!!!

11.05.2020 16:08

Opatření vlády se rozvolňují, a tak přicházím s nabídkou tréninků alespoň na souši. 

Scházeli bychom se na sportovním areálu Veslák- na parkovišti před ním. Tréninky by se skládaly z běhu, posilování a různých her, které rozvíjí sportovní všestrannost. První trénink by se uskutečnil ve čtvrtek 14.5. od 16 hod.(Konec tréninku cca 17:30).

Tento trénink by byl společný, ale na dalších trénincích by už děti byly rozděleny do skupinek podle věku a podle výkonnosti. Na trénincích se budou objevovat různí sportovci z různých odvětví, kteří náš trénink zpestří a naučí děti něco z jejich sportu. Do budoucna bych si představovala 2 tréninky týdně pro každou skupinku.

Na první trénink si s sebou prosím vezměte: sportovní obuv, vhodné oblečení, které se může případně trochu zamazat, pití, ručník, roušku(nákrčník) a dobrou náladu.

V případě dotazů mě kontaktujte:  podrouzkova.sabina@seznam.cz

Jelikož nejsem z Nymburka a je to pro mě časově náročnější, tak bych vás poprosila o řádné omlouvání dětí z tréninků, aby se nestalo, že na trénink dorazí tři děti. V případě vysoké absence se mohou skupinky spojit a čas tréninku vašeho dítěte se změní, nebo se trénink zruší úplně. O všem vás budu ale včas informovat. 

Omluvenky mi zasílejte jako SMS na číslo739 132 011.

Sabina Podroužková

Kontakt

TJ Lokomotiva Nymburk o.s. Plavecký oddíl Lokomotiva Nymburk
Boleslavská 319
Nymburk
28800
Mgr. Michal Hrstka
mobil: 606506758
-----------------------
Číslo účtu: 105720514/0300
VS: 28
Poznámka:
Jméno plavce+plavání