Krajský přebor mladšího žactva - 21 medailí pro LoNy!

17.11.2009 18:11

Se ziskem 21 medailí a 13 přebornických titulů se vrátili nejmladší plavci Lokomotivy Nymburk z Krajského přeboru mladšího žactva, který se konal 14.11.2009 v Kralupech nad Vltavou. V konkurenci 11 oddílů je 13 zlatých, 4 stříbrné a 4 bronzové medaile velice dobrým výsledkem.

Po  velmi dobrých výkonech zazářili a šestinásobnými přeborníky kraje se stali David Noll a Lucie Niedrlová. Plavali co start to zlatá medaile a přebornický titul. Lucie bojovala ta tratích 100m Z, 50m VZ, 100m PZ, 100m VZ, 200m PZ, 50m M  a David dohmátl první na 100m M, 100m PZ, 400m VZ, 100m VZ, 50m M, 200m VZ. Po dvou stříbrných medailí vyplavali Aleš Štancl a Julie Pokorná., oba na 50 a 100m prsa. Vojtěch Blažek si přivezl domů 2bronzové medaile za 50m P a 100m VZ. Eliška Zelená přidala 1 bronzovou za

100m M. Daniela Dvořáková sice na medaile nedosáhla, ale skončila těsně pod stupni vítězů.

Oldřich Polášek a Adam Jirásek vyplavali řadu osobních rekordů.

Tradičně dobře zaplavala štafeta dívek ve složení Lucie Niedrlová, Daniela Dvořáková, Eliška Zelená a Julie Pokorná  a ve štafetě 4 x 50m PZ získali zlato a přebornický titul. Ve štafetě na 4 x 50m VZ  skončili na třetím místě a přivezly bronz.